Graj od teraz do września
Operacja Hydra wprowadza całkowicie nowe, niespotkane dotąd urozmaicenia zasad klasycznej gry zwane wydarzeniami. Zmierzcie się na nowych i powracających mapach stworzonych przez społeczność, które są dostępne w trybie turniejowym oraz uproszczonym. W ramach operacji otrzymujecie także dostęp do kampanii Obrońcy, żeton operacji z możliwością ulepszenia go do nowego, diamentowego poziomu, dziennik operacyjny z rankingiem znajomych, wiele okazji do zdobycia punktów doświadczenia oraz całkowicie nową skrzynię operacji Hydra.
Przedstawiamy wydarzenia operacji Hydra
Dostępne dla każdego gracza
Kup przepustkę
za 5,60€
Kliknij, by zobaczyć zawartość!
Wydarzenia operacji Hydra to unikatowe tryby gier zmieniające się co tydzień. Na wszystkich graczy czekają trzy wydarzenia: Gry wojenne, Skrzydłowy oraz Ekspert broni. Posiadacze przepustek operacji Hydra mogą otrzymać dodatkowe PD, ulepszyć swój żeton oraz zdobyć nowe przedmioty. Graj co tydzień, aby niczego nie przegapić!
SKRZYDŁOWY
Postaw na szali swoją przyjaźń w szybkim meczu 2 na 2 do 9 wygranych na mapach z pojedynczą strefą detonacji. Wytrzymaj presję i nie pozwól zginąć swojemu skrzydłowemu!
EKSPERT BRONI
Jak szeroki jest twój wachlarz broni? Zagraj mecz 5 na 5 do 16 wygranych, ale z pewną zmianą - jeśli kupisz już jakąś broń, nie możesz jej kupić do końca meczu. Skoordynuj swoje działania z drużyną, pozbaw przeciwnika broni i zawsze miej coś dobrego pod ręką!
Maks. na drużynę: 4
Tę broń można kupić tylko raz
Sprawdź swoje umiejętności
Tryby Skrzydłowy oraz Ekspert broni posiadają swoje własne rangi turniejowe. Wygrywaj mecze i sprawdź swoje umiejętności!
Twoja obecna
ranga turniejowa operacji
GRY WOJENNE
Wskocz do gry ze zmienionymi zasadami klasycznej rozgrywki! Pod koniec każdego meczu możesz zagłosować na następną grę wojenną.
Ciężki pancerz
Graj w trybie uproszczonym z pomocą nowego, ciężkiego pancerza dostępnego z poziomu menu zakupów. Wejdź niczym czołg na terytorium wroga i zrób z niego miazgę. Przygotuj się na bycie w centrum uwagi!
Bum! W główkę!
Sprawdź swoją celność w trybie Deathmatch, w którym można zabijać, strzelając tylko w głowy. Mordercza skuteczność gwarantowana.
Łowcy-zbieracze
Każdy martwy gracz upuszcza nieśmiertelnik – pomóż drużynie zebrać nieśmiertelniki wroga, jednocześnie odzyskując własne. Każde twoje działanie ma znaczenie, więc współpracuj z sojusznikami, by wygrać grę!
Pchnij i poraź
W tej piorunującej grze wojennej liczą się walki na bliską odległość. Posiadasz tylko nóż oraz specjalnego Zeusa z akumulatorem (oraz granaty, na które cię stać), więc musisz się nieźle nagimnastykować, by wygrać.
Latający skaut
Bazując na upodobaniach graczy, ten tryb gry wojennej zmniejsza grawitację i zwiększa celność. Zdejmuj przeciwników z wysokości, będąc uzbrojonym jedynie w SSG 08, nóż i własny refleks!
Opanowanie spustu
Nie spiesz się, celuj dokładnie – otrzymasz obrażenia za każdy spudłowany strzał. Skoncentruj się na celności lub sprowokuj przeciwników do pudłowania, a następnie wykończ ich granatami. Cierpliwość popłaca.
MAPY OPERACJI
Zagraj na czterech nowych i trzech powracających mapach stworzonych przez społeczność w cotygodniowych wydarzeniach operacji lub w trybie uproszczonym i turniejowym.
 
ULEPSZ SWOJĄ OPERACJĘ
Kup przepustkę operacji Hydra, aby odblokować pełny dostęp do tej operacji.
5,60€
EUR
Żeton operacji Hydra
Żeton operacji Hydra jest wyświetlany obok twojego awatara. Zdobywaj gwiazdki operacji poprzez wykonywanie misji i uczestniczenie w wydarzeniach Hydra, aby ulepszyć swój żeton z brązu na srebro, złoto, a następnie diament!
Dziennik operacji Hydra
Dziennik operacji Hydra ukazuje przebieg twojej służby podczas operacji. Jest widoczny tylko dla ciebie, wyświetla statystyki z gier turniejowych, daje dostęp do misji Obrońcy oraz pokazuje, jak wypadasz na tle znajomych.
Kampania Obrońcy
Wraz ze znajomym obroń świat przed organizacją Phoenix w tej stanowiącej wyzwanie kampanii kooperacyjnej. Wykonuj misje w swoim własnym tempie i zdobywaj PD Obrońcy, dzięki któremu otrzymasz gwiazdy oraz nagrody operacji.
Skrzynia operacji Hydra
Skrzynia operacji Hydra zawiera nowy zestaw wykończeń broni zaprojektowanych przez społeczność, a rzadkim przedmiotem specjalnym są rękawice. Zbieraj skrzynie, biorąc udział w wydarzeniach operacji - dzięki każdej gwieździe operacji uzyskanej w tych wydarzeniach otrzymasz skrzynię operacji Hydra.
Uzbrojenie operacji
Zdobywaj gwiazdy operacji, wypełniając misje Obrońcy i biorąc udział w wydarzeniach operacji, a po drodze otrzymasz nagrody z następujących kolekcji: Cobblestone, Cache, Overpass, Bogów i potworów, Wschodzącego słońca oraz Dziupli.
FAQ operacji


Jak wziąć udział w operacji Hydra?

Operacja Hydra trwa 18 tygodni i zawiera tryby gry dostępne za darmo dla wszystkich graczy CS:GO oraz dodatkowe funkcje dostępne wraz z zakupem przepustki dostępu do operacji.

Darmowe w tej operacji: wszyscy gracze CS:GO mogą za darmo grać w trzy wydarzenia operacji Hydra, które dostępne są w cotygodniowej rotacji trwającej przez całą operację. Wszyscy gracze CS:GO będą mogli także zagrać na siedmiu mapach operacji w trybie uproszczonym, turniejowym oraz Deathmatch.

Jeśli posiadasz przepustkę dostępu do operacji Hydra, otrzymasz żeton wyzwania operacji (który można ulepszyć do całkowicie nowego, diamentowego poziomu), dziennik operacji, który śledzi twoje turniejowe statystyki i pozwala ci porównać swoje postępy ze znajomymi, a także nagrody i skrzynie operacji Hydra oraz dostęp do kampanii Obrońcy, którą możesz ukończyć w swoim własnym tempie.


Jak mogę ulepszyć żeton operacji Hydra?

Ulepszaj swój żeton operacji Hydra, zdobywając gwiazdy operacji. Żeton można ulepszyć z brązu na srebro (5 gwiazd), złoto (18 gwiazd) oraz diament (25 gwiazd).

Zdobywaj gwiazdy poprzez wykonywanie misji lub uczestniczenie w wydarzeniach Hydra, dzięki którym otrzymasz odpowiednio PD Obrońcy lub PD wydarzenia. Gwiazdę otrzymasz za każde 2000 PD Obrońcy (do 7 gwiazd) oraz za każde 2000 PD wydarzenia (do 18 gwiazd).


Jak mogę zdobyć PD Obrońcy i wydarzenia?

W kampanii Obrońcy PD są przyznawane za ukończenie misji. Misje można powtarzać dowolną liczbę razy, jednak PD za nie można otrzymać tylko raz.

PD wydarzenia otrzymuje się za uczestnictwo w cotygodniowych wydarzeniach operacji. Na początku operacji każdy z graczy może zdobyć maksymalnie 2000 PD, a pula ta zwiększa się o kolejne 2000 z każdym tygodniem operacji (do 36 000 PD łącznie). Nie martw się, jeśli ominęło cię kilka tygodni lub nie uczestniczysz w operacji od samego początku - każdy gracz może zdobyć taką samą liczbę PD wydarzenia.


Czym są wydarzenia operacji?

Każdego tygodnia zmienia się aktywne wydarzenie operacji, do którego każdy gracz może dołączyć poprzez panel w menu głównym. Jeżeli posiadasz przepustkę operacji, zdobędziesz także PD wydarzenia.

Wydarzenia to: Skrzydłowy, Ekspert broni oraz Gry wojenne. Dwa pierwsze posiadają swoje odrębne kolejki oraz rangi umiejętności, natomiast do ostatniego można dołączyć w każdej chwili, a oferuje on unikalne wariacje standardowej gry.


Jak mogę zagrać w Skrzydłowego?

Aby zagrać w Skrzydłowego, będziesz potrzebować partnera. Stwórz poczekalnię dla tego trybu poprzez kliknięcie na ikonę wydarzenia w menu głównym i zaproś znajomego lub też dołącz do którejś z publicznych poczekalni. Zagrasz mecz na jednej z map będących w rotacji z graczami o poziomie zbliżonym do twojego. Twoja ranga nie ma związku z rangą w trybie turniejowym i jest zależna tylko od twoich postępów w trybie Skrzydłowego.

Dołączenie do gry oznacza twoją zgodę na rozegranie pełnego meczu oraz poniesienie kary czasowej za jego przedwczesne opuszczenie.


Jak mogę zagrać w Eksperta broni?

Aby zagrać w Eksperta broni, stwórz poczekalnię dla tego trybu poprzez kliknięcie na ikonę wydarzenia w menu głównym i zaproś znajomego lub też dołącz do którejś z publicznych poczekalni. Zagrasz mecz na jednej ze z góry zdefiniowanych map z graczami o poziomie zbliżonym do twojego. Twoja ranga nie ma związku z rangą w trybie turniejowym i jest zależna tylko od twoich postępów w trybie Eksperta broni.

Dołączenie do gry oznacza twoją zgodę na rozegranie pełnego meczu oraz poniesienie kary czasowej za jego przedwczesne opuszczenie.


Jak mogę zagrać w gry wojenne?

Aby zagrać w gry wojenne, kliknij na ikonie wydarzenia w głównym menu, a dołączysz do serwera, na którym rozgrywa się jedną z wielu gier wojennych. Każda z tych gier zawiera unikalną zmianę tradycyjnej rozgrywki, a gracze mogą zagłosować na następną grę wojenną w kolejce. Sprawdź ekran ładowania lub tabelę wyników w grze - znajdziesz tam zasady rozgrywki dla danej gry.


Jak mogę zagrać w misję Obrońcy operacji Hydra?

Aby zagrać w misję Obrońcy, ty lub twój znajomy będziecie musieli posiadać przepustkę dostępu do operacji Hydra. Po stworzeniu poczekalni misji Obrońcy, zarządca poczekalni może wybrać jedną z dostępnych misji z dziennika operacji. Nowe misje zostaną odblokowane po przejściu misji ich poprzedzających.

Jeśli posiadasz przepustkę dostępu do operacji Hydra, otrzymasz doświadczenie za ukończenie misji Obrońcy, nawet jeśli nie jest jeszcze odblokowana w twoim dzienniku.


Czy mogę powtarzać misje Obrońcy?

Tak, po ukończeniu misji Obrońcy możesz powtarzać misje tak często, jak chcesz. Aby to zrobić, odwiedź mapę kampanii Obrońcy w swoim dzienniku operacji i wybierz jedną z ukończonych misji. Twój najlepszy wynik będzie wyświetlany w rankingach znajomych dla tej misji.


Jak mogę zdobyć nagrody oraz skrzynie operacji Hydra?

Za każdym razem, gdy zdobędziesz gwiazdę operacji pochodzącą z wydarzenia, otrzymasz nagrodę. Na zmianę będzie to skrzynia oraz broń. Dodatkową broń otrzymasz także za każdą gwiazdę zdobytą podczas kampanii Obrońcy.

W przypadku otrzymania przedmiotu spoza operacji w meczu, w którym zdobyto gwiazdę, nagroda operacji będzie dostępna po zagraniu kolejnego meczu. Nagrody operacji będą pochodzić z jednej z następujących kolekcji: Cobblestone, Cache, Overpass, Bogowie i potwory, Wschodzącego słońca oraz Dziupli.

Łącznie można otrzymać 16 broni oraz 9 skrzyń za wykonywanie misji kampanii Obrońcy oraz uczestnictwo w cotygodniowych wydarzeniach operacji.