Eylül'e Kadar Devam Edecektir
Hydra Operasyonu tamamı yeni Hydra Operasyonu Etkinliklerine sahiptir - değiştirilmiş klasik oyun kuralları yeni bir dizi harita ve geri getirilmiş topluluk haritalarıyla basit eğlence ve rekabetçi modlarda oynama imkânı getiriyor. Dahası var - tam bir Muhafız Görevi senaryosu, bir yeni Elmas seviyesine yükseltilebilir Operasyon Jetonu, arkadaş sıralama listesine sahip bir Operasyon Günlüğü, fazladan TP kazanma imkânı, Operasyon silah düşmesi ve tamamen yeni Hydra Operasyonu Kasası.
Karşınızda Hydra Operasyonu Etkinlikleri
Bütün oyuncular için ücretsiz
5.99 USD'ye
Bileti Satın Alın
İçeriğine bakın!
Hydra Etkinlikleri her hafta birisi erişilebilir olan eşsiz oyun modlarıdır. Üç tane Hydra Etkinliği vardır: Savaş Oyunları, Yoldaş ve Silah Uzmanı. Bu etkinlikler bütün CS:GO oyuncuları tarafından erişilebilir. Ayrıca, Hydra Operasyonu Tam Erişim Bileti sahipleri fazladan TP kazanabilecek ve jeton yükseltmesi ve eşya düşmesine sahip olacaktır. Her hafta gelin ve yeni ne var görün!
YOLDAŞ
Dostluğunuzu ortaya koyun ve CS:GO'nun tek bomba alanlı haritalarında hızlı en iyi 16'lık 2v2 maçta oynayın. Bu baskı ortamında yoldaşının düşmesine izin verme!
SİLAH UZMANI
Silah havuzunuz ne kadar geniş? En iyi 30 maçı olan 5v5 oynayın - bir silah satın aldığınızda o silahı maçın geri kalanı boyunca tekrar satın alamayacaksınız. Takımınızla işbirliği yapın, düşmanı silahlarından uzaklaştırın ve en iyi seçeneklerinizi kullanmaya çalışın!
Takım Tedariği: 4
Bu silahı maç başına bir kez satın alın
Yeteneğinizi Test Edin
Yoldaş ve Silah Uzmanı oyun modlarının kendilerine ayrı bir rekabetçi derece grubu vardır. Maçları kazanın ve nereye kadar çıktığınızı görün!
Mevcut Hydra
Rekabetçi Yetenek Grubunuz
SAVAŞ OYUNLARI
Değiştirilmiş klasik oyun kurallarının geçerli olduğu bir maça katılın! Maçın sonunda, sıradaki Savaş Oyununu oylayın.
Ağır Saldırı Zırhı
Satın alma menüsünden satın alabileceğiniz yeni zırh takımınızın yardımıyla bomba imha rauntlarını oynayın. Düşman bölgesine bir tank gibi sert bir giriş yapın. İlgi odağı olmaya hazır olun!
Sadece Kafadan Vuruşlar
Sadece kafadan vuruş ölüm maçında nişan alış idmanınızı yapın. Kafadan vuruş oranınızı yüzde 100'e artıracağınız garantidir.
Avcı-Toplayıcı
Her bir öldürme ardında bir künye bırakır – takımınızla birlikte çalışın ve düşman künyelerini toplarken kendinizinkini de kurtarın. Eylemleriniz takımınızın skoruna etki edeceğinden birlikte çalışın ve zafere ulaşın!
Bıçak Bıçak Zap
Bu heyecan verici Savaş Oyununda işleri kişisel bir hâle getirin. Sadece bir bıçak ve özel yeniden dolan Zeus ile kazanmak için mükemmel yakın mesafe yeteneklerinizi kullanmanız gerekecektir.
Uçan Gözcü
Bir hayran favorisi temel alınmış bu Savaş Oyunu yer çekimini azaltırken nişan doğruluğunu da artıracaktır. Sadece bir SSG08, bir bıçak ve hızlı reflekslerinizle düşmanları yüksek hareket kabiliyetinden ve pusmanın avantajından faydalanarak indirin!
Tetik Disiplini
Acele etmeyin ve dikkatlice nişan alın--kaçırdığınız her bir atış için hasar alacaksınız. Mükemmel isabet için odaklanın veya düşmanları ıskalaması için kandırın--sonrasında el bombalarıyla işlerini bitirin. Sabreden derviş muradına erer.
OPERASYON HARİTALARI
Dört yeni ve üç geri getirilen topluluk yapımı haritayı ister haftalık Hydra Etkinliklerinde isterseniz de normal basit eğlence veya rekabetçi eşleşmelerinde oynayın.
 
OPERASYONUNUZU YÜKSELTİN
Tam Erişim Bileti satın alın ve aşağıdaki Hydra Operasyonu özelliklerine erişim kazanın.
$5.99
USD
Hydra Operasyonu Jetonu
Hydra Operasyonu Jetonu avatarınızın göründüğü her yede görünür. Görevleri tamamlayarak ve Hydra Etkinliklerine katılarak Operasyon Yıldızlarını kazanın ve Bronzdan, Gümüşe, Altına ve yeni Elmas seviyesine yükseltin!
Hydra Operasyonu Günlüğü
Hydra Operasyonu Günlüğünüz size operasyon boyunca oynayışınızı anlatır. Sadece size görünür, rekabetçi oyun istatistiğinizi kontrol etmenizi sağlar, Muhafız görevlerine erişiminizi sağlar ve sıralama listesine arkadaşlarınıza karşı durumunuzu gösterir.
Muhafız Seferi
Bu yeni zorlu eşli senaryoda bir arkadaşınla eşleş ve dünyayı Phoenix'ten kurtar. Görevleri istediğiniz sürede tamamlayın ve Operasyon Yıldızı ve Silah Düşmesi için Muhafız TP'si kazanın.
Hydra Operasyonu Kasası
Hydra Operasyonu Kasası topluluk tarafından oluşturulmuş silah tasarımlarından oluşan yeni bir seti ve nadir eldivenleri içermektedir. Hydra Etkinliklerine katılarak kasa toplayın - Hydra Etkinlikleri boyunca kazanacağınız her bir diğer Operasyon Yıldızı size bir Hydra Operasyonu Kasası verecektir.
Operasyon Silahları
Muhafız görevlerini tamamlayarak ve Hydra Etkinliklerine katılarak Operasyon Yıldızı kazanın ve yol boyunca Operasyon koleksiyonlarından silah seçebileceksiniz: Cobblestone, Cache, Overpass, Gods and Monsters, The Rising Sun ve Chop Shop.
Operasyon SSS


Hydra Operasyonu'na nasıl katılabilirim?

Hydra Operasyonu 18 hafta sürecek ve bir Hydra Operasyonu Tam Erişim Bileti sahiplerine özel fazladan özelliklerin yanı sıra bütün CS:GO oyuncularına oyun modları ve tecrübeler sunacaktır.

Bu Operasyondaki ücretsizler: Bütün CS:GO oyuncuları Hydra Etkinliklerini oynayabilir - operasyon boyunca üç haftalık rotasyonlarla erişilebilir özel oyun modları ve tecrübeler sahip olacaktır. Bunlara ek olarak, Bütün CS:GO oyuncuları Rekabetçi, Basit Eğlence ve Ölüm Maçı oyun modlarında yedi Operasyon Haritasını oynayabilecektir.

Eğer bir Hydra Operasyonu Tam Erişim Biletiniz varsa Operasyon Mücadele Jetonuna (yeni Elmas seviyesine kadar yükseltilebilir), rekabetçi istatistiklerinizi takip edebileceğiniz ve ilerlemenizi arkadaşlarınızla karşılaştırabileceğiniz bir Operasyon Günlüğüne, Operasyon silah düşmesine ve Hydra Operasyonu Kasasına ve istediğiniz sürede yapabileceğiniz Muhafız görevleri senaryosuna da erişiminiz olacaktır.


Hydra Operasyon jetonumu nasıl yükseltirim?

Hydra Operasyonu jetonunuzu Operasyon Yıldızları kazanarak yükseltin. Jeton, Bronzdan Gümüşe (5 Yıldız), Altına (18 Yıldız) ve Elmasa (25 Yıldız) yükseltilebilir.

Yıldızları kazanmak için Hydra Operasyonu senaryosundaki Muhafız görevlerini tamamlayın veya Hydra Etkinliklerine sırasıyla Muhafız TP veya Etkinlik TP kazanmak için katılın. Her 2000 Muhafız TP'si için (7 Yıldıza kadar) ve her 2000 Etkinlik TP'si için (18 Yıldıza kadar) bir Operasyon Yıldızı kazanın.


Nasıl Muhafız TP'si ve Etkinlik TP'si kazanırım?

Bir Muhafız görevi tamamladığınızda Muhafız TP'si kazanacaksınız. Bir Muhafız görevini istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz ancak sadece bir kez Muhafız TP'si kazanabilirsiniz.

Etkinlik TP'sini haftalık Hydra Etkinliklerine katılarak kazanabilirsiniz. Her bir oyuncu 2000'le sınırlı bir havuzda erişilebilir Etkinlik TP'si ile başlayacaktır ve bu havuz her hafta 2000 TP artırılabilir (36000 TP'ye kadar). Erişilebilir Etkinlik TP'sinin tamamına tek bir anda sahip olabileceğiniz gibi zaman içerisinde yavaş yavaş da erişilebilir. Birkaç haftayı kaçırdıysanız veya geç başladıysanız hiç merak etmeyin - her oyuncunun kazanabileceği azami Etkinlik TP'si aynıdır.


Hydra Etkinlikleri nelerdir?

Her hafta Hydra Operasyonu bir dizi etkinlikle değişecek. Hydra Etkinlikleri Operasyon boyunca bütün CS:GO oyuncularına eşsiz bir oynanış sunar. Ana Menüdeki Hydra Operasyonu panelini kullanarak bir Etkinliğe katılabilirsiniz. Eğer Hydra Operasyonu Tam Erişim Biletiniz varsa Etkinlik TP'si kazanma şansına sahip olacaksınız.

Üç tane haftalık etkinlik bulunmaktadır: Yoldaş, Silah Uzmanı ve Savaş Oyunları. Yoldaş ve Silah Uzmanı kendi derece grubunuzla sıraya gireceğiniz rekabetçi oyun modlarıyken Savaş Oyunları hızlı gir çık tecrübesinde sıradan oyuna eşsiz değişiklikler sunar. Bu üç etkinlikten birisi her hafta erişilebilir olacaktır.


Yoldaş oyun modunu nasıl oynarım?

Yoldaş'ı oynamak için bir partnere ihtiyacınız olacaktır. Bir Yoldaş lobisini kurmak için Ana Menü'deki etkinlik simgesine tıklayın ve birkaç arkadaşınızı davet edin veya herkese açık bir Yoldaş lobisine katılın. Eşdeğer derece grubundan kişilerle dönüşümlü haritalardan birisinde maça başlayacaksınız. Yoldaş derece grubunuz bu oyun moduna özgüdür ve oynadığınız Yoldaş maç kayıtlarınıza göre belirlenir.

Bir Yoldaş maçını kabul ederek maçı tamamlamayı ve terk etmeniz hâlinde bir rekabetçi bekleme süresini almayı kabul etmiş olursunuz.


Silah Uzmanı oyun modunu nasıl oynarım?

Silah Uzmanı'nı oynamak için Ana Menü'deki etkinlik simgesine tıklayarak yeni bir lobi kurun veya herkese açık bir Silah Uzmanı lobisine katılın. Eşdeğer derece grubunuzdan kişilere karşı önceden hazırlanmış bir haritada eşleştirileceksiniz. Silah Uzmanı derece grubunuz bu oyun moduna özgüdür ve oynadığınız Silah Uzmanı maç kayıtlarınıza göre belirlenir.

Bir Silah Uzmanı maçını kabul ederek maçı tamamlamayı ve terk etmeniz hâlinde bir rekabetçi bekleme süresini almayı kabul etmiş olursunuz.


Savaş Oyunlarını nasıl oynayabilirim?

Savaş Oyunları'nı oynamak için Ana Menü'deki etkinlik simgesine tıklayın ve geniş bir olası Savaş Oyunları listesine sahip sunuculardan birisine katılın. Her bir Savaş Oyunu sıradan oyuna eşsiz değişiklikler sunar ve oyuncular oynanacak bir sonraki Savaş Oyunu için oy verebilir. Detaylar için yükleme ekranını veya oyun için skor tabelasını kullanarak o Savaş Oyunu'nun Çarpışma Kurallarını görebilirsiniz.


Hydra Operasyonu Muhafız Görevlerini nasıl oynarım?

Muhafız görevini oynamak için sizin veya bir arkadaşınızın Hydra Operasyonu Tam Erişim Biletine sahip olması gerekmektedir. Bir Muhafız Görevi lobisi oluşturduğunuzda veya katıldığınızda lobi lideri Operasyon Günlüğünde mevcut olan Muhafız görevlerinden herhangi birisini seçebilir. Yeni Muhafız görevleri bir önceki görev tamamlanır tamamlanmaz erişilebilir olacaktır.

Eğer bir Hydra Operasyonu Tam Erişim Biletiniz varsa tamamladığınız görev günlüğünüzde henüz açılmamış olsa dahi görevin kredisini alacaksınız.


Hydra Muhafız Görevlerini tekrar oynayabilir miyim?

Evet, bir Muhafız görevini tamamladıktan sonra istediğiniz kadar o görevi tekrarlayabilirsiniz. Bir görevi tekrarlamak için Hydra Senaryo haritasına gidin ve Operasyon Günlüğünüzden tamamladığınız herhangi bir görevi seçin. Bir görev için en yüksek skorunuz Arkadaş Sıralama Listenizde gösterilecektir.


Hydra Operasyonu silahını ve Hydra Kasa düşmesini nasıl kazanabilirim?

Bir Operasyon Yıldızı kazanmak için yeteri kadar Etkinlik TP'si topladığınızda Hydra Operasyonı Kasası ve bir Operasyon silah düşümünü dönüşümlü olarak alacaksınız. Ayrıca, bir Operasyon Yıldızı kazanmak için yeteri kadar Muhafız TP topladığınızda bir Operasyon silah düşümü alacaksınız.

Yıldızını kazandığınız bir maçta sıradan bir düşme kazanırsanız başka bir maç tamamlayarak Operasyon öğenizi alabilirsiniz. Operasyon silah düşmeleri şu Operasyon Koleksiyonlarında olacaktır: Cobblestone, Cache, Overpass, Gods and Monsters, The Rising Sun ve Chop Shop.

Toplamda 16 Operasyon silah düşmesi ve 9 Hydra Operasyonu Kasası Muhafız görevleri tamamlanarak ve etkinliklere katılarak kazanılabilir.