Грайте до вересня
Операція «Гідра» — це абсолютно нові події операції, які базуються на класичних правилах гри на нових, а також вже створених мапах спільноти у звичайному або змагальному режимах. Окрім того, операція «Гідра» містить повну кампанію завдань вартового, підвищення рівня монет учасника операції до діамантового, журнал операції із таблицями рекордів друзів, шанс отримати додаткові очки досвіду, випадіння зброї та новий футляр операції «Гідра»!
Представляємо події операції «Гідра»
Безкоштовно для всіх гравців
Придбайте абонемент
за 5,99$
Клацніть тут, щоби дізнатися про вміст!
Події «Гідри» — це унікальні режими гри, кожен із яких доступний лише тиждень, і лише один за раз. Існує три події «Гідри»: «Військові ігри», «Другий пілот» і «Експерт зі зброї». Ці події доступні для всіх гравців CS:GO. Окрім того, власники абонементу операції «Гідра» матимуть змогу отримати додаткові очки досвіду та наблизитися до покращеної монети учасника і випадіння предметів. Повертайтеся щотижня та перевіряйте, що з’явилося нового!
ДРУГИЙ ПІЛОТ
Перевірте свою дружбу у швидких матчах до 9 перемог у режимі 2 на 2 на мапах CS:GO з одним місцем закладання бомби. Відчуйте на собі відповідальність — не підведіть свого другого пілота!
ЕКСПЕРТ ЗІ ЗБРОЇ
Наскільки великий у вас арсенал зброї? Зіграйте у матчах до 16 перемог у режимі 5 на 5 із умовою: щойно ви придбаєте зброю, вона стане недоступна для придбання до кінця матчу. Координуйтеся зі своєю командою, відбирайте у ворогів зброю та намагайтеся прораховувати і використовувати найкращі варіанти!
Припаси команди: 4
Купуйте цю зброю лише один раз за матч
Випробуйте свої навички
«Другий пілот» та «Експерт зі зброї» містять змагальні ранги, ексклюзивні для цих ігрових режимів. Перемагайте у матчах та перевіряйте, де ви знаходитеся!
Ваш поточний ранг
операції «Гідра»
ВІЙСЬКОВІ ІГРИ
Пориньте у матчі із унікальними умовами, заснованими на класичному ігроладі! Наприкінці матчу голосуйте за правила наступної військової гри.
Штурмова броня
Грайте у користувацькі матчі знешкодження бомби за допомогою нової штурмової броні, доступної для придбання у меню закупу. Ви танком пройдетеся ворожою територією. Приготуйтеся потрапити до центру уваги!
Тільки в голову
Практикуйтеся у пострілах в голову у цьому бою насмерть. Ви піднімете свої навички пострілів в голову до 100%.
Мисливці-збирачі
З кожного вбитого падають військові жетони — разом зі своєю командою збирайте ворожі жетони та забирайте свої. Своїми діями ви зароблятимете очки для своєї команди, тож працюйте разом задля перемоги!
Шокер у спину
Наблизьтеся до ворога якомога ближче у цій електрифікованій військовій грі. Для перемоги вам потрібні надзвичайні навички близького бою, адже в арсеналі у вас лише ніж, спеціальний Zeus із перезарядкою та стільки гранат, скільки ви можете собі дозволити.
Летючий розвідник
Заснована на улюбленому режимі фанатів, ця військова гра вимикає гравітацію та збільшує точність. Озброєні лише SSG08, ножем та швидкими рефлексами, використовуйте переваги укриття та великої швидкості, щоби вбити ворога!
Дисципліна стрільби
Не поспішайте та прицілюйтеся уважно — кожний промах завдає вам шкоди. Зосередьтеся на ідеальній точності або змусьте ворогів хибити та добийте їх гранатами. Терпіння — це чеснота.
МАПИ ОПЕРАЦІЇ
Грайте на чотирьох нових мапах та трьох, створених спільнотою раніше, у щотижневих подіях «Гідри» або регулярних пошуках матчу у звичайному чи змагальному режимі.
 
ПОЛІПШІТЬ СВОЮ ОПЕРАЦІЮ
Придбайте абонемент та отримайте доступ до всіх можливостей операції «Гідра».
5,99$
USD
Монета учасника операції «Гідра»
Монета учасника операції «Гідра» відображається поруч із вашим аватаром. Заробляйте зірки операції шляхом виконання завдань та участю у подіях «Гідри», щоби покращити монету учасника з бронзового до срібного, золотого та абсолютно нового діамантового рівня!
Журнал операції «Гідра»
Ваш журнал операції «Гідра» розповість про перебіг вашої гри в операції. Він видимий тільки для вас, і ви можете перевірити у ньому статистику вашої змагальної гри, розпочати завдання вартового та порівняти свій рівень із рівнем друзів у таблиці рекордів.
Кампанія вартового
Об’єднуйтеся з другом та захистіть світ від «Фенікса» у цій новій складній кооперативній кампанії. Грайте у своєму темпі, заробляйте очки досвіду вартового та отримуйте зірки та зброю операції.
Футляр операції «Гідра»
Футляр операції «Гідра» містить новий набір зброї, створений спільнотою, а також рідкісні особливі предмети і рукавиці. Збирайте футляри, беручи участь у подіях «Гідра»: кожна зароблена у подіях операції зірка дає вам футляр операції «Гідра».
Зброя операції
Заробляйте зірки операції, виконуючи завдання вартового та беручи участь у подіях «Гідри». Протягом подій піднімайте зброю з колекцій операцій: «Коблстоун», «Кеш», «Оверпас», «Боги та страховиська», «Сонце на сході» та «Крам м’ясника».
ЧаПи операції


Як взяти участь у операції «Гідра»?

Операція «Гідра» — це набір завдань, який триватиме протягом 18 тижнів та містить безкоштовні для всіх гравців CS:GO ігрові режими і можливості, а також особливі функції, доступні лише власникам абонементу операції «Гідра».

Безкоштовно у цій операції: гравці CS:GO можуть брати участь у всіх подіях операції — особливих ігрових режимах, які змінюються щотижня протягом усієї операції. Окрім того, усі гравці CS:GO зможуть зіграти на семи мапах операції у змагальному і користувацькому режимах, а також у режимі бою насмерть.

Якщо у вас є абонемент операції «Гідра», то ви отримаєте доступ до монети випробувань операції (покращується до діамантового рівня), журналу операції, який відслідковує вашу змагальну статистику та дозволяє порівняти ваші результати із перебігом друзів, до випадіння зброї операції та футлярів операції «Гідра», а також до кампанії завдань вартового, яку можна виконувати без поспіху.


Як мені покращити свою монету учасника операції «Гідра»?

Покращуйте свою монету учасника операції «Гідра», заробляючи зірки операції. Монету можна покращити з бронзового рівня до срібного (5 зірок), золотого (18 зірок) та діамантового (25 зірок).

Виконуйте завдання вартового в кампанії завдань операції «Гідра», щоби отримати зірки, або беріть участь у подіях «Гідри», щоби отримати очки досвіду вартового або очки досвіду події відповідно. Ви отримуватимете зірку операції за кожні 2 000 очок досвіду вартового (до 7 зірок) та кожні 2 000 очок досвіду події (до 18 зірок).


Як мені отримати очки досвіду вартового та очки досвіду події?

Ви отримуєте очки досвіду вартового після завершення завдання вартового. Ви можете перегравати завдання вартового скільки завгодно разів, але очки досвіду за завдання ви отримуєте лише один раз.

Ви можете заробити очки досвіду події, беручи участь у щотижневих подіях «Гідри». Кожен гравець починає із обмеженням у 2 000 максимально доступних очок досвіду події, але щотижня ця кількість збільшується на 2 000 очок (до 36 000). Ви маєте можливість отримати доступні очки швидко, або протягом певного часу. Не переймайтеся, якщо пропустили кілька тижнів або розпочали пізніше — кожен гравець може отримати однакову максимальну кількість очок досвіду.


Що таке події «Гідри»?

Щотижня операція «Гідра» запускає нову подію. Ці події пропонують усім гравцям CS:GO унікальний ігролад. Ви можете приєднатися до події у головному меню операції «Гідра». Якщо у вас є абонемент операції «Гідра», то ви матимете нагоду отримати очки досвіду події.

Є три типи подій: «Другий пілот», «Експерт зі зброї» та «Військові ігри». «Другий пілот» та «Експерт зі зброї» — це змагальні режими зі своїми рангами, а «Військові ігри» — це режим гри у форматі «прибув-вибув», який, окрім класичного ігроладу, додає унікальні умови гри. Кожного тижня буде доступною одна з цих подій.


Як мені зіграти у «Другого пілота»?

Для гри у «Другого пілота» вам потрібен напарник. Зайдіть у лобі «Другого пілота», натиснувши на відповідний значок у головному меню, та запросіть друзів або приєднайтеся до загальнодоступного лобі «Другого пілота». Вас буде приєднано до однієї зі змінних мап, де ви будете грати проти гравців свого рангу. Ваш ранг «Другого пілота» використовується лише для цієї гри та визначається результатами ваших матчів у події «Другий пілот».

Погоджуючись на матч у події «Другий пілот», ви даєте згоду зіграти повний матч та отримаєте затримку змагань у разі виходу з гри.


Як мені зіграти у «Експерта зі зброї»?

Для гри у «Експерта зі зброї» створіть нове лобі або приєднайтеся до загальнодоступного лобі «Експерта зі зброї», натиснувши відповідний значок у головному меню. Вас буде приєднано до заготовленої мапи, де ви будете грати проти гравців вашого ж рангу. Ваш ранг «Експерта зі зброї» використовується лише для цієї гри та визначається результатами ваших матчів у події «Експерт зі зброї».

Погоджуючись на матч у події «Експерт зі зброї», ви даєте згоду зіграти повний матч та отримаєте затримку змагань у разі виходу з гри.


Як мені зіграти у «Військові ігри»?

Для гри у «Військових іграх» натисніть відповідний значок у головному меню. Вас буде приєднано до сервера із усіма доступними військовими іграми. Кожна військова гра пропонує унікальні умови, і гравці можуть голосувати за наступну військову гру. На екрані заставки або ігровій таблиці результатів ви знайдете детальну інформацію щодо правил обраної військової гри.


Як мені зіграти у завдання вартового операції «Гідра»?

Для гри у завдання вартового вам та вашому товаришу потрібно мати абонемент операції «Гідра». Щойно ви приєднаєтеся або створите лобі завдань вартового, лідер лобі може вибрати доступне завдання вартового зі свого журналу операції. Нові завдання вартового будуть розблоковуватися після завершення попереднього завдання.

Якщо у вас є абонемент операції «Гідра», то ви отримаєте повідомлення про завершення завдання вартового, навіть якщо воно ще не відкрито у вашому журналі.


Я можу перегравати завдання вартового операції «Гідра»?

Так, після виконання завдання вартового ви можете знову розпочинати його скільки завгодно разів. Для повторної гри завітайте на мапу кампанії «Гідра» у журналі операцій та виберіть вже виконане завдання. У таблиці рекордів ваших друзів буде показано найкращий результат.


Як мені отримати зброю та футляри операції «Гідра»?

Коли ви назбираєте достатню для отримання зірки операції кількість очок досвіду події, ви отримаєте футляр або зброю операції «Гідра». Окрім того, коли ви здобуваєте достатню для отримання зірки операції кількість очок досвіду вартового, то отримуєте зброю операції.

Якщо ви отримаєте зброю у матчі, під час якого отримали зірку, то зіграйте у ще один матч, щоб отримати предмет операції. Зброя операції, що випаде, буде із колекцій операцій: «Коблстоун», «Кеш», «Оверпас», «Боги та страховиська», «Сонце на сході» та «Крам м’ясника».

Всього, виконуючи завдання вартового та беручи участь у подіях, можна отримати 16 одиниць зброї та 9 футлярів операції «Гідра».